Par mums Birojs Jums

Veiksmīga biznesa attīstība Latvijā šodien nav iespējama bez precīzas orientēšanās dažkārt visai sarežģītajos likumdošanas un nodokļu jautājumos.

Mēs esam enerģisks un uzņēmības pilns birojs, kura darbinieki savu laiku velta kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanā grāmatvedības, nodokļu un biznesa konsultāciju nozarē. Mūsu mērķis ir ciešu attiecību nodibināšana ar klientiem, viņu komercdarbības mērķu un personāla iepazīšana, kā arī kopīga attīstība, sniedzot tiem praktiskas un vienlaicīgi radošas konsultācijas par komercdarbības optimizēšanu.

Mēs saprotam, ka klientu apmierinātība ir un arī turpmāk būs mūsu panākumu atslēga. Birojs Jums ir viena no vadošajām konsultāciju firmām Liepājā. Mūsu plusi atšķirībā no citiem birojiem ir cieša sadarbība ar vadošajiem finanšu un juridiskajiem speciālistiem Latvijā.

" Biznesā sekmes gūst nevis tas, kurš strādā vairāk, bet gan tas, kurš strādā gudrāk."

Firma garantē tās sniegto pakalpojumu konfidencialitāti un kvalitāti.

SIA „Birojs Jums” ir konsultāciju firma, kura, ievērojot konfidencialitāti, likumdošanu un klientu intereses, sniedz grāmatvedības uzskaites un citus biznesa ārpakalpojumus, palīdzot klientam straujāk attīstīt viņu biznesu.

Mūsu speciālistiem ir pieredze, strādājot ar dažādu nozaru uzņēmumiem un tie ir ieguvuši labu profesionālo izglītību.

Pakalpojumu cenu ietekmē darba sarežģītība, patērētais laiks un biznesa vide, kurā klients atrodas. Mūsu klienti ir ārvalstu uzņēmumu filiāles, pārstāvniecības, vidēja un maza līmeņa uzņēmumi ar ienākošajiem un izejošiem rēķiniem, dokumentiem no viena līdz vairākiem simtiem mēnesī, kā arī individuālie komersanti , mikrouzņēmumi ,zemnieku saimniecības un biedrības.

Ja Jums ir radusies interese vai ir kādi jautājumi, gaidīsim Jūs mūsu birojā vai arī mēs varam vienoties par tikšanos pie Jums!

1